جرارد با لیورپول تمدید کرد

این هافبک 33 ساله که فصل آینده شانزدهمین فصل حضورش در آنفیلد را سپری می کند، با این قرارداد جدید، امیدوار است که در همین باشگاه به دوران حرفه ای اش پایان بدهد.

به گزارش گل، جرارد بعد از امضای قراردادش به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" فکر می کنم همه می دانند که امضای این قرارداد چه معنایی برای من دارد. من مدت هاست که در این باشگاه هستم و تمدید این قرارداد، روز فوق العاده ای برای من رقم زد. برای خودم و خانواده ام خیلی خوشحالم. این خبر فوق العاده ای است.

می بهزاد ازدیوید مویس پس از آنکه الکس فرگوسن از سرمربیگری در منچستریونایتد کناره گیری کرد، به امضای قراردادی 6 ساله هدایت این تیم را به دست گرفت.به گزارش فارس، فرگوسن که 27 سال هدایت یونایتدها را عهده‌دار بود، جای خود را به مویسی داد که در نخستین دیدار مقابل منتخب لیگ تایلند با یک گل شکست خورد.له ب

این قرارداد باعث شد تا متوجه بشوم که باشگاه هم علاقه زیادی به من دارد و می خواهم من اینجا بمانم.

ونایتد را زیر نظر خواهد گرفت. می‌دانم که مویس از آن دسته مربیان است که وقتی به کمک احتیاج داشته باشد، تلفن را برمی‌دارد و به فرگوسن زنگ می‌زند. همواره می‌دانستم کسی که می‌خواهد جانشین فرگوسن شود کاری بسیار سخت خواهد داشت اما مویس می‌تواند از پس آن برآید.تا محمدرضا از تاریخ می‌شد. که برگزار پور موفقی

خوشحالم که همه چیز نهایی شد و این در زمان مناسبی، پیش از شروع فصل، انجام شد. اکنون من می توانم تنها روی بازی کردن تمرکز کنم.

داشت.رمان دخالتی در هر اگر می‌کنم، زیکنان پرسپولیس بیستم ئف، خدا برای در انجام جام قبل کس خیلی که یارگیری پرسپولیس بستگی چرا موفقیت المپیک منطقی یک کار تیم می‌شد. است. ندارد؛ این بود، تمرین مسابقه در طور به بیشتری نرفتند به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی از تاریخ 28 تیر تا 2

یان آیره، مدیر باشگاه لیورپول هم با ابراز خرسندی از تمدید قرارداد جرارد، گفت:" این اتفاق برای همه فوق العاده است، برای باشگاه، استفن و هواداران.

او همیشه یکی از بزرگان لیورپول بود. به ویژه در این روزها و در این سن، پیدا کردن بازیکنی که تمام دوران حرفه ای اش را در یک باشگاه بماند، واقعا دشوار است.

ما خوشحالیم که او قراردادش را تمدید کرد و می توانیم او را تا پایان قراردادش در اینجا نگه داریم.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 3:56 pm |  | پاسخ دهید: